Restauracja z widokiem

u nas każda osoba na pewno odnajdzie kawałek miejsca dla siebie, gdzie będzie mogła odpocząć i oderwać się od niezwykle pędzącego świata i życia choćby na chwilę a to jest przecież bezcenne…

Nasza rodzinna restauracja, w której z pasją tworzymy dania dla naszych Gości powstała także z myślą o możliwości przebywania ludzi wśród mikroklimatu mając możliwość obserwowania zmian otaczającego terenu w zależności od pory roku.

Udostępniamy ponad 300m kwadratowych tarasu na którym są rozstawione stoliki dzięki czemu nasi Goście mają możliwość jedzenia dań przez nas przygotowanych, na świeżym powietrzu, pośród zieleni, nad wodą, spoglądając na panoramę Karkonoszy.

Natomiast w chłodniejsze dni zapraszamy wszystkich do przestronnej Sali Widokowej wybudowanej w stylu góralskim, w połączeniu z przeszklonymi ścianami, przez które spoglądamy bezpośrednio na otaczającą nas naturę. Restauracja posiada jeszcze Salę Kominkową oraz niezwykle urokliwą osobną salę z kominkiem…

Na terenie restauracji dysponujemy grillem zewnętrznym i altaną, która chroni nas przed zbyt intensywnym słońcem…

Zapraszamy Serdecznie przez cały rok…

start działalności

Nasza Restauracja

jest kojarzona z daniami o wysokich walorach smakowych. Oczywiście głównym daniem jest pstrąg w ziołach z pieca o niezwykle oryginalnym i niepowtarzalnym smaku oparty na naszej tajemniczej recepturze…

Sprzęt jakim dysponujemy oraz organizacja pracy w restauracji pozwala na doskonałą obsługę… To wszystko sprawia, iż utrzymujemy najwyższą jakość wydając nasze potrawy.

Organizacja imprez

Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe: wesela, przyjęcia, poprawiny, uroczystości rodzinne, grille, komunie, chrzciny, spotkania integracyjne, imprezy firmowe, stypy i inne. Jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju propozycje, a naszą ofertę dopasujemy do predyspozycji naszych Gości wsłuchując się bezpośrednio w ich potrzeby i podpowiadając najlepsze rozwiązania wspierając się na naszym doświadczeniu.

Wirtualna wycieczka

Zapraszamy na wirtualny spacer po restauracji i jej najbliższym otoczeniu. Wystarczy kliknąć w powyższe zdjęcie, aby udać się w podróż po krainie Siedliska Pstrąga.

Dzięki tej technologii będą Państwo mogli zobaczyć 10 różnych lokacji na naszym terenie. Aplikacja pozwala na rozglądanie się w każdym kierunku – pełne 360 stopni.

Aktualne menu znajduje się w restauracji i zastrzegamy sobie prawo do jego zmiany w każdej chwili oraz zastrzegamy sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia.